REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA

Stará umakartová jádra jsou pozůstatkem starých panelových domů. Nevyhovují dnešním standardům bydlení nejen z hlediska funkčnosti a estetiky, ale rovněž zdravotní hledisko jako plísně mohou způsobit zdravotní komplikace. Přestavba bytového jádra, lépe řečeno výměna bytového jádra je krok vpřed v kvalitě bydlení, ale i zvýšení hodnoty bytu.

Rekonstrukce bytového jádra na klíč

Zajistíme kompletní rekonstrukci Vašeho bytového jádra „na klíč“.

Rekonstrukce bytového jádra nebo rekonstrukce celého bytu? Průběh zakázky.

Pomůžeme Vám navrhnou technické řešení rekonstrukce, zajistíme veškeré stavební práce, nakoupíme veškerý materiál a zařizovací předměty, odvezeme sutiny a stavební odpad a na závěr všechno uklidíme.

Cena rekonstrukce bytového jádra

Cena rekonstrukce bytového jádra na klíč v základním provedení začíná předběžně na částce cca 80.000,- Kč včetně DPH 15 %.

Podívejte se na naše ukázkové rozpočty rekonstrukce bytového jádra nebo si nechte rovnou zaslat předběžný rozpočet rekonstrukce Vašeho bytového jádra.

Doba trvání rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra trvá v průměru 5 – 15 pracovních dnů. Celých 15 dní ovšem trvá rekonstrukce pouze v případě, že je nutná i rekonstrukce kuchyně.

Je současně nutná i rekonstrukce kuchyně?

Rekonstrukce kuchyně je nutná v případě, že je kuchyňská linka zavěšená na bytovém jádře. Po vybourání jádra totiž tato stěna zanikne. Rekonstrukce je potřebná pouze po stavební stránce (rozvody, obklady, podlahy). Kuchyňskou linku měnit nemusíte.

Interiérové poradenství a služby architekta

Jestliže si nevíte rady se vzhledem Vaší koupelny, můžete využít služeb bytového architekta, se kterým dlouhodobě spolupracujeme. Vypracuje pro Vás návrh koupelny.

Zařizovací předměty, obklady a dlažby

Všechny zařizovací předměty a obklady, které si vyberete, nakoupíme a dopravíme na místo rekonstrukce. Tímto způsobem Vám zajistíme ceny se sníženou sazbou DPH 15 %, čímž ušetříte 6 % z pořizovací ceny.

Záruka

Na veškeré stavební práce poskytujeme záruku 2-5let. Záruka na zařizovací předměty je určená záruční dobou, kterou garantuje konkrétní výrobce.

Stavební materiál a příslušenství

Zajistíme veškerý stavební materiál a příslušenství potřebné k rekonstrukci Vašeho bytového jádra. Vše nakoupíme a dopravíme na místo rekonstrukce. O nic se nemusíte starat. Vždy používáme pouze kvalitní materiály od prověřených výrobců.

Naši dodavatelé zařizovacích předmětů a materiálů

Mezi naše dodavatele patří výrobci, stavebniny, koupelnová studia a další specializovaní prodejci. S většinou z nich dlouhodobě spolupracujeme a jedná se tedy o prověřené a spolehlivé dodavatele.

V rámci rekonstrukce Vašeho bytového jádra zajistíme následující stavební práce

 •  Zednické práce
 •  Elektroinstalační práce 
 •  Topenářské práce
 •  Úklidové práce
 •  Sádrokartonářské práce
 •  Omítkářské práce
 •  Výměna dveří
 •  Obkladačské práce a pokládka dlažeb
 •  Instalatérské práce
 •  Malířské a natěračské práce
 •  Hydroizolační práce
 •  Betonářské práce
 •  Bourací práce
 •  Pokládka podlah

Kde působíme? Praha a okolí

S dlouholetou zkušeností nabízíme profesionálně odvedenou kvalitní práci.

Informace po telefonu 7 dní v týdnu, vč. svátků. Telefon.: +420 776 500 198

Vybourání stávajícího jádra, odvoz kontejner, vyzdění nového.

Nové rozvody vody a odpadů, nová elektroinstalace.

Kompletace vodovodní –  elektroinstalační.

Zednické práce

Malířské práce.

Obkladačské práce-koupelna, WC, kuchyně.

Montáž sádrokartonu, omítky štukové, sádrokartonový podhled.

KOUPELNA

Obložit koupelnu, položit dlažbu? Co třeba od nás.

Nové obklady do kuchyně nebo do koupelny a dlažba na podlahu mohou neuvěřitelným způsobem oživit váš domov. Kde ale sehnat někoho, kdo vám kachličky na zeď nebo dlažbu na zem položí? Nemusíte chodit daleko. Naše společnost nabízí komplexní práce ve stavebnictví.

KOUPELNA