Realitní činnost

ÚVODNÍ SCHŮZKA

Prvním krokem je nezávazná schůzka, na které projednáme postup, jak bude celý proces prodeje probíhat. Makléř se s Vámi seznámí, získá od Vás vstupní informaci a případně obdrží již konkrétní dokumentaci. Dohodneme přesné podmínky spolupráce, tak abychom dosáhli pro Vás co nejlepšího řešení.

PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI

Doporučíme, co je potřeba zajistit tak, aby se zájemce o koupi Vaší nemovitosti hned při vstupu cítil pohodlně a neodradily jej drobné detaily. Spolupracujeme s odborníky ohledně stavebních prací, Vaší nemovitost dokonale připraví.  K dispozici je samozřejmě profesionální fotograf. Prověříme i právní stav nemovitosti a pomůžeme s řešením případných problémů.

PREZENTACE

Vypracujeme prezentaci, oslovíme zájemce z naší databáze a nabídneme nemovitost na významných realitních serverech. Nabídky pravidelně topujeme tak, aby byly v popředí a nezapadly. Zajistíme propagaci na sociálních sítích a nastavíme reklamní kampaň.

Zajistíme inzerci v realitních médiích a oslovíme i zájemce přímo v dané lokalitě.

PROFESIONÁLNÍ JEDNÁNÍ SE ZÁJEMCI

Denně komunikujeme se zájemci, organizujeme a realizujeme prohlídky, které přizpůsobíme Vašim časovým možnostem. Informujeme Vás o počtu zájemců i průběhu jednání s nimi.

REZERVACE NEMOVITOSTI

Jako potvrzení skutečného zájmu o koupi připravíme rezervační dohodu a zajistíme rezervaci tak, abyste měli jistotu, že k prodeji skutečně dojde. Kupující zároveň získá dostatek času na to, aby si zajistil financování. V případě úhrady kupní ceny hypotečním úvěrem pomůžeme zajistit financování a dohlédneme na proces schvalování úvěru. Zajistíme a doručíme bance všechny podklady potřebné ke schválení úvěru.

DOKONČENÍ OBCHODU

Ve spolupráci s advokátní kanceláří připravíme potřebnou dokumentaci včetně smlouvy o úschově kupní ceny, v případě zájmu zajistíme bankovní či notářskou úschovu. Vyřídíme jednání s Katastrálním úřadem a sledujeme průběh řízení. Dodáme podklady pro uvolnění kupní ceny a zorganizujeme předání nemovitosti.

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Asistujeme při předání nemovitosti a pomůžeme případně i s převody měřidel. Připravíme předávací protokol a podklady pro správní firmu.

Zajistíme odhlášení od daně z nemovitosti.